Naše úspěchy

Tedy nejen naše. Úspěchy jsou to hlavně našich krásných poníků, které na výstavách získávají jedno ocenění za druhým. A myslíme, že právem. Níže můžete posoudit sami.

2015

Velšská klisna Mezennests Ramona a její dcery Vinium Bonita a Vidi Bubble úspěšně reprezentovaly naši společnost na výstavě, kterou organizovala ASCHK Nový Jičín ve dnech 29. -31.6.2015. Naše velšanky získaly spoustu pohárů a stužek v konkurenci ostatních nádherných koní. V průběhu nedělních soutěží zahájila čistým parkurem svou sportovní kariéru klisna Ramona s jezdkyní Lucií Herichovou. Plemeno velšský pony je chováno především jako první jezdecký a sportovní pony pro děti. Gratulujeme a děkujeme nejen vystavovatelkám, ale také celému týmu Jarošova statku, který vytváří kvalitní zázemí pro chov těchto nádherných poníků.

 

 

 

2014

 V červnu se naše poničky Trawel Regina (welsh mountain pony sekce A) a Vinium Bonita (welsh pony sekce B) zúčastnily dvou výstav - Výstavy koní chovatelů Moravy a Slezska v Novém Jičíně a v Tlumačově. Na obou výstavách byly kobylky velmi úspěšné a přivezly si z nich krásné poháry. V Tlumačově dokonce získala Reginka titul šampionka výstavy :-) Moc děkujeme všem, kteří nám s oběma akcemi pomáhali, zejména Lucii Ficbauerové a MVDr. Horníkovi :-)