Skákání s králíky


   SKÁKÁNÍ S KRÁLÍKY

 
 
 

Probíhá 1x týdně ve STŘEDU od 16:00 do 17:30.

 

Kroužek je určený pro děti od 9 let (mladší děti po domluvě s lektorem). V případě zájmu rádi uvítáme i nadšené dospělé.

Hlavní náplní kroužku je péče o drobná zvířata na statku, především však o králíky. V praxi si všichni vyzkoušíme, že králík je velice inteligentní a aktivní zvířátko, které upřednostňuje společnost před samotou, je velice zvědavé a ochotně se učí novým věcem. Díky těmto vlastnostem je králík lidem skvělým parťákem i pro nevšední volnočasové aktivity. 

Nejprve si společně ukážeme, jak králíčka správně vodit na vodítku, aby rozuměl našim povelům. Pak plynule přejdeme k postupnému výcviku skoků přes různé druhy překážek, tak abychom naše králíčky a jejich vodiče postupně připravili na všechny základní disciplíny u nás stále neobvyklého sportu - králičího hopu.

 

Pro zpestření budeme pracovat také s holandskými kozami a Quessandskými miniovečkami. Na procházkách po okolí statku budeme trénovat základní poslušnost a učit je překonávat různé druhy překážek.

 

 

 

Cena je 400,- Kč/měsíc, Je možné platit v hotovosti nebo na účet č. 3817394319/0800, vždy do 25. dne předchozího měsíce. Do poznámky k platbě prosím uveďte jméno dítěte a celý název kroužku.

 

    Počet míst je v tomto kroužku omezen ! ! !

    Přihlásit se můžete na mail:  jarosuvstatek@seznam.cz

    nebo na tel.č. : 724 576 683, Petra Kotlárová

 

PŘIHLÁŠKA

INFORMACE