Hledáme pracovníky na pozici lektor/asistent ekologických vzdělávacích programů a volnočasových aktivit

Středisko ekologické výchovy Jarošův statek Studénka
hledá externí spolupracovníky na pozice
LEKTOR/ASISTENT EKOLOGICKÝCH VZDĚLÁVACÍCH PROGRAMŮ A VOLNOČASOVÝCH AKTIVIT

Baví Vás práce s dětmi a máte rádi přírodu? Láká Vás lektorská činnost, ale nechcete/nemůžete mít pevný pracovní úvazek? Třeba právě pro Vás bude naše nabídka zajímavá.

 Spolupráce je vhodná pro:

  • studenty VŠ (přírodovědného nebo pedagogického směru) jako forma brigády nebo praxe,
  • maminky na RD, které mají zkušenost s ekologickou výchovou nebo se o tuto oblast zajímají,
  • kohokoliv časově flexibilního, kdo se může a chce věnovat pár dní v měsíci lektorské činnosti a práci s dětmi.

Náplň práce:

Spolupráce při přípravě a realizaci

  • ekologických vzdělávacích programů,
  • zájmových kroužků,
  • akcí pro veřejnost.

Nabízíme:

  • zajímavou a smysluplnou práci s dětmi v prostředí Jarošova statku a okolí,
  • flexibilní pracovní dobu (1 - 4x týdně, 1 - 3 hod denně, dopoledne nebo odpoledne dle domluvy a sezóny),
  • možnost seberealizace a realizace vlastních nápadů,
  • mzdu 100 – 200 Kč/hod dle pozice a zkušeností,
  • možnost spolupráce na DPP nebo IČ,
  • v případě osvědčené a oboustranně spokojené spolupráce možnost nástupu na HPP.

Očekáváme:

  • kladný vztah k dětem a přírodě,
  • zájem o téma ochrany životního prostředí a základní přírodovědné znalosti,
  • ochotu učit se nové věci, aktivní přístup a nadšení,
  • dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • kreativitu,
  • spolehlivost, zodpovědnost.

Kontakt:

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis na adresu poukarova@jarosuvstatek.cz. Případné dotazy Vám rádi odpovíme na tel. 724 061 721. Těšíme se na Vás 😊