Nabídka práce na HPP - vedoucí ošetřovatel

Milujete koně a máte s nimi dostatek zkušeností? Máte otevřené srdce a hledáte práci, která by Vás naplňovala a stala se Vaším životním posláním? Třeba právě pro Vás může naše nabídka znamenat práci snů :-)

Středisko ekologické výchovy Jarošův statek přijme na HPP (dle dohody 4/6/8 hod) pracovníka na pozici vedoucí ošetřovatel.

Na statku máme 2 Quarter horse, 4 Welsh pony, 2 Shetland pony, oslíka, 3 miniovečky, králíky a morčata, kočky.

Pracovní náplň:
Nejedná se o kydání a vlastní úklid – na to máme dva šikovné zaměstnance :-)
Náplní práce je:

  • zajištění a dohled nad každodenním provozem/chodem stáje, krmení a péče o koně a ostatní zvířata,
  • zajištění bezpečného provozu a welfare zvířat,
  • kontrola zdravotního stavu zvířat, zajištění očkování, odčervení, kování a strouhání,
  • pohybování a dohled nad pohybováním a aktivitami koní a poníků,
  • objednávání krmení, pilin, atd.
  • stavění nebo dohled nad stavěním ohrad a jejich průběžná kontrola, kontrola pastvin,
  • v létě zajištění sečení louky a sklízení sena (domluva se zemědělci)
  • dohled nad pořádkem ve stájích a v areálu, nad čistotou postrojů a vybavení a další běžné provozní činnosti dle domluvy a úvazku,
  • vedení individuálních jezdeckých lekcí (dle domluvy, není podmínkou),
  • možnost zapojení se do dalších aktivit střediska (ekologické programy, akce, kroužky, tábory...).

Hlavním výstupem práce jsou zdravá a spokojená zvířata, bezpečnost provozu a pořádek v areálu.

Co požadujeme:

  • odborné znalosti a zkušenosti s chovem a výcvikem koní,
  • schopnost zodpovědného posouzení situace a samostatného rozhodování,
  • zodpovědnost, spolehlivost.

Uvítáme:

  • vzdělání v oboru a jezdeckou nebo cvičitelskou licenci,
  • znalost práce na základě principů horsemanshipu a přirozené komunikace,
  • veselou mysl a pozitivní přístup k životu :-),
  • preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Co nabízíme:

  • HPP dle domluvy na 4, 6 nebo 8 hodin, možno i na IČ,
  • možnost seberealizace, vzdělávání a osobního i profesního rozvoje,
  • příjemné prostředí, přátelský kolektiv, hodná a vychovaná zvířata,
  • odpovídající mzdu dle úvazku,
  • bezplatnou účast dětí na našich aktivitách a řadu dalších benefitů,
  • v případě ověřené dlouhodobé spolupráce možnost ustájení vlastního koně,
  • a v neposlední řadě práci, která má smysl a pomáhá druhým.

Nástup 1.4.2021 nebo dle dohody

Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím pošlete svůj životopis na adresu poukarova@jarosuvstatek.cz. Odpovíme všem, vybrané zájemce pak pozveme k osobnímu pohovoru.