Základy společenského psa

O čem jsou Základy společenského psa?

Stalo se vám někdy, že jste chtěli jít s rodinou nebo s přáteli na výlet, ale díky výstřednímu chování vašeho pejska jste si to vůbec neužili? Že jste se chtěli v klidu najíst v restauraci, ale štěkot vašeho pejska rušil nejen vás, ale i lidi okolo? Že se při hře s pejskem bojíte o své ruce nebo vám dokonce leze do talíře? Základy společenského psa jsou volnočasová aktivita, která umožňuje dospělým nebo dětem od 11 let věku formovat chování jejich psů ve společnosti a tím si budovat vzájemnou důvěru a pevný vztah.

Co je cílem tohoto kroužku?

V tomto kroužku se pes nenásilnou formou naučí spolehlivě fungovat ve společnosti a vybuduje si silnější vztah se svým páníčkem. Ten zase nahlédne hlouběji do psího světa, naučí se lépe komunikovat se svým chlupáčem a tím si získá jeho větší důvěru. V programu je jednou měsíčně zařazena hodina teorie bez pejsků.

Průběh lekce v praxi

Každá lekce bude zaměřena na jedno téma, které s páníčky na začátku lekce probereme a s pejsky poté hravou formou procvičíme. Celá praktická lekce je tvořena formou her, díky kterým bude pejsek trénovat s větším nadšením a ochotou. Jednou měsíčně je do programu zařazena vždy hodina teorie, která bude probíhat ve vnitřních prostorách bez pejsků. Do programu budou také zařazeny i socializační tréninkové procházky nebo také náštěva restaurace.

Co s sebou?

Na každou lekci si s sebou vemte:

  • pejska,
  • obojek nebo postroj,
  • vodítko,
  • pamlsky (nejlépe více hodnot, např. granulky a sušené maso),
  • oblíbené hračky,
  • případně náhubek (není povinný).

Na kroužek nepatří:

  • stahovací, ostnaté nebo elektrické obojky,
  • bičíky nebo pádelka,
  • další násilné tréninkové pomůcky.

Jak se můžete přihlásit?

Přihlásit se můžete přes email: info@jarosuvstatek.cz nebo přes tel.: +420 724 348 107.
Pokud chcete přijít poprvé, je nutné předem vyplnit a poslat přihlášku.

Platby, docházka a omluvy

Cena za jednoho pejska na jednu lekci je 200 Kč. Účast na kroužku se platí vždy na měsíc dopředu.
Celkovou měsíční částku 800 Kč, resp. 1000 Kč (dle počtu lekcí v měsíci) je možné uhradit v hotovosti, kartou nebo na účet 3817394319/0800 vždy do 25. předchozího měsíce. Při platbě na účet prosím vždy do poznámky uveďte "ZSP" a Vaše jméno.
Omluvy se řeší vždy přes tel.: +420 724 348 107. Částka za lekci propadá, pokud omluva přijde později než 24 hodin před začátkem lekce.

Podmínky účasti

Podmínkou účasti psa na kroužku je platné očkování proti vzteklině. Podmínkou účasti páníčka na kroužku je nenásilné chování ke svému i jiným pejskům.

Lektor kroužku

Bc. Aneta Poukarová
+420 724 348 107