Mami, cítím, jak poník dýchá!

Některé zážitky nejde zprostředkovat. Energie sálající z koně, hřejivý kožíšek jehněte, vrnění mazlivého kocoura – to by mělo zažít každé dítě. Na Jarošově statku to jde. Děti se u nás učí starat o zvířata, objevují v sobě doživotní lásku k přírodě a učí se spoustu nového.  

Příměstské tábory

Nechte děti budovat si vztah k přírodě i zodpovědnosti prostřednictvím péče o zvířátka. Pořádáme příměstské tábory pro malé i velké jezdce a farmáře. 

Jezdecké lekce

Naučte se jezdit na koních nebo se třeba jen přijďte pomazlit s našimi zvířátky. Nabízíme individuální lekce ježdění, nebo i  péče o naše zvířátka pro malé i velké.

Vození na koni/poníkovi

Dopřejte sobě nebo svým dětem nejkrásnější pohled na svět - pohled z koňského hřbetu. Nabízíme vození na koních a ponících pro děti i dospělé.

Individuální aktivity se zvířátky

Seznamte děti se zvířátky už od útlého věku a prohlubte jejich vztah k přírodě. Pod vedením zkušeného lektora se naučí, jak se se zvířátky správně manipuluje a plno dalšího.

Zážitkové programy

Přijďte si s celou rodinou užít krásný den ve společnosti zvířat a spoustou zábavných aktivit na statku.

Zájmové kroužky

Dopřejte dětem poznávání krás přírody přirozeným způsobem. Děti se u nás naučí jak se správně k přírodě a ke zvířatům chovat a jak s nimi komunikovat.

Bezpečné prostředí a přímý kontakt se zvířaty

Klid, šumění stromů, zpěv ptáků. Na Jarošově statku se líbí malým i velkým. Děti si u nás nachází cestu ke zvířatům a přírodě, rodiče relaxují s dobrým pocitem, že je o děti postaráno.  

Navíc tu na vás čeká: 

  • přátelský personál,
  • přírodní zahrada a naučné stezky, 
  • poznání zábavnou formou. 

Přijďte na některou z akcí a přesvědčte se sami.